A CO NAJDETE V NAŠEM OKOLÍ?

A CO NAJDETE V NAŠEM OKOLÍ?

Rozhodně se u nás nebudete nudit. Vysočina je krásná část naší země, která skrývá velké možnosti pro každého, a to po celý rok. Okolí Nového Města na Moravě je centrem sportu a aktivního odpočinku. Pokud byste chtěli poradit, kam vyrazit, ať už sami nebo s dětmi, rádi vám dáme nějaké tipy. Známe to tu jako svoje boty.

Pro sportovce

Blízko vily najdete cyklistické trasy nebo běžkařské stopy. V NMNM vás překvapí třeba lezecká stěna a přírodní koupaliště nebo můžete vyjet na výlet k Pilské nádrži ve Žďáře nad Sázavou.

Pohoda a klid

I pokud jste přijeli jen odpočívat, nabízíme vám pár tipů na příjemné výlety. Nebo pokud třeba hledáte společenské a kulturní akce, tak právě ty nabízí Kulturní dům v NMNM. 

Slyšeli jste o Koruně Vysočiny? Rozkládá se od Žďárských vrchů až po hrad Pernštejn. Připravují pro návštěvníky důležité informace o památkách, zajímavých místech, sportovních aktivitách a dalších akcích pořádaných na Bystřicku, Nedvědicku, Novoměstsku a Žďársku.

Najdete u nás i turistické trasy. Hlavní turistické rozcestí je na Vratislavově náměstí v centru NMNM. Červená trasa vás zavede přes Petrovice, Řečici, Obyčtov až do Ostrova nad Oslavou. Zelená trasa vás vezme ke Koupališti, na Sýkovec, Medlov a Tři Studně. Žlutá turistická trasa vede na Maršovice, Studnice a Odranec.

Provozovatel: Ing. Dušan Šponer

IČO: 18761631

© VILA BETULA 2022

web credit — Barbora Staňková